Iluzja percepcji. Część I.

@9788365170743

Nowe

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom swojej najnowszej publikacji. Książka jest odpowiedzią na problemy współczesnego świata ? oszustwa finansowe i klimatyczne, propagandy medialne czy afery bankowe. Na próżno tu szukać powtórzeń...

Więcej szczegółów

37,91 zł

Cena rynkowa: 39,90 zł
Taniej o: 1,99 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365170743
Autor David Icke
Wydawca WYDAWNICTWO KOBIECE
Podtytuł Stek bzdur
Ilość stron 480
Tytuł oryg. The Perception Deception
EAN 9788365170743
Tłumacz Łukasz Rogala, Marek Czekański
Język polski
Data wydania 2015-12-16
Premiera 2015-12-16 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom swojej najnowszej publikacji. Książka jest odpowiedzią na problemy współczesnego świata ? oszustwa finansowe i klimatyczne, propagandy medialne czy afery bankowe.

Na próżno tu szukać powtórzeń idei przedstawianych w poprzednich bestsellerach: Największy sekret oraz Ludzka raso, powstań z kolan (cz. 1 i 2). Iluzja percepcji to totalnie nowatorska, najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten.

W książce ? bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague?a, spisanej przystępnym stylem dziennikarskim ? znajdziesz rozwiązania na wiele niewyjaśnionych dotąd kwestii, takich jak: Kto rządzi światem: Obama, Putin, Merkel czy ktoś zupełnie inny? Jak faktycznie wygląda struktura władzy? Czy to możliwe, by od starożytności nic się nie zmieniło, a nasz świat rozwijał się tylko pozornie? Jak naprawdę wyglądają kulisy światowego terroryzmu? Kiedy możemy spodziewać się kolejnego ataku na odbudowane WTC? I wiele więcej!

W drugim tomie David Icke prezentuje archontyczne modele edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny ?smart? w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym.

Świat jest stekiem bzdur, a Ty jesteś wszystkim tym, co wybrałeś.

Dowiedz się, jakie masz opcje.

- David Icke

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty