Czy dzieci powinny wierzyć w Boga

@9788365442932

Nowe

28,40 zł

Cena rynkowa: 29,90 zł
Taniej o: 1,50 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365442932
Autor Lisa Miller
Wydawca WYDAWNICTWO KOBIECE
Podtytuł Jak wiara może zbudować tożsamość dziecka, pewność siebie i stworzyć trwały fundament dorosłego życia
Ilość stron 400
Tytuł oryg. The spiritual child. The new science on Parenting for Health and Lifelong Thriving
EAN 9788365442932
Tłumacz Katarzyna Wąsala
Język polski
Data wydania 2016-09-23
Premiera 2016-09-23 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

W dzisiejszych czasach rodzicielstwo wiąże się z wieloma wyzwaniami: troską o zdrowie dzieci, ich sukcesy w szkole i rozwój silnego umysłu, a także motywacją do nauki i jak najlepszym przygotowaniem do wejścia w dorosłe życie.

W swej zdumiewającej książce Czy dzieci powinny wierzyć w Boga? autorka, doktor psychologii Lisa Miller, przedstawia nową wielką ideę: wychowywanie dzieci w oparciu o potęgę i podstawy naukowe duchowości. Łącząc wyniki nowatorskich badań naukowych z bogatymi zasobami dowodów anegdotycznych, Lisa Miller wyjaśnia, co łączy duchowość ? osobisty związek z siłą wyższą, taką jak Natura, Bóg, Duch czy Wszechświat, kochającą i zapewniającą przewodnictwo ? ze zdrowiem fizycznym i umysłowym.

Książka ta przekłada odkrycia naukowe na praktyczne porady dla rodziców, dając konkretne sposoby na rozwój dobrostanu ich dzieci oraz nich samych. W tej prowokacyjnej, skłaniającej do dyskusji książce dr Miller przedstawia pionierski sposób myślenia o współczesnym rodzicielstwie.

?Arcydzieło. Czy dzieci powinny wierzyć w Boga? to wyjątkowe połączenie nauki, psychologii i duchowości. Lektura obowiązkowa dla każdego rodzica i opiekuna?.

? dr Andrew Newberg

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty