Zrozumieć malucha

@9788365170866

Nowe

Dlaczego niektóre dzieci rozwijają się ?prawidłowo?, nie sprawiając problemów wychowawczych, a inne wydają się ciągle walczyć ? z rodzicami, wychowawcami i własnymi ograniczeniami? Dlaczego pięcioletnia córka sąsiadów już teraz rokuje na odnoszącą sukcesy i zaradną kobietę, a...

Więcej szczegółów

23,65 zł

Cena rynkowa: 24,90 zł
Taniej o: 1,25 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365170866
Autor Tovah P. Klein
Wydawca WYDAWNICTWO KOBIECE
Podtytuł Co mogą zrobić rodzice dla dzieci w wieku 2-5 lat, aby wychować je na pewnych siebie i szczęśliwych ludzi
Ilość stron 240
Tytuł oryg. How Toddlers Thrive: What Parents Can Do Today for Children Ages 2-5 to Plant the Seeds of Lifelong Success
EAN 9788365170866
Tłumacz Miłosz Młynarz
Język polski
Data wydania 2015-10-09
Premiera 2015-10-09 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Dlaczego niektóre dzieci rozwijają się ?prawidłowo?, nie sprawiając problemów wychowawczych, a inne wydają się ciągle walczyć ? z rodzicami, wychowawcami i własnymi ograniczeniami? Dlaczego pięcioletnia córka sąsiadów już teraz rokuje na odnoszącą sukcesy i zaradną kobietę, a twoi znajomi wciąż martwią się o przyszłość swojego trudnego do poskromienia syna?

Dr Tovah Klein, nazywana "zaklinaczką maluchów", napisała książkę, która podbiła serca celebrytów i zachwyciła wielu psychologów dziecięcych. W poprzedzonej wstępem Sarah Jessiki Parker publikacji, Klein prowadzi czytelnika przez meandry psychiki i świata emocjonalnego dzieci na różnym etapie rozwoju, w prosty sposób objaśniając motywy ich zachowań.

W ?Zrozumieć malucha? znalazł się m.in. obszerny rozdział o przyczynach buntu dwulatka i sposobach na przetrwanie go, a także genialna instrukcja prostego i bezstresowego treningu czystości, spania i jedzenia. Publikacja zawiera też dużą dawkę porad na temat wprowadzania dziecka do grupy rówieśniczej, kwestii dzielenia się zabawkami z innymi dziećmi, zostawiania pociechy pod opieką innych oraz wskazówki dotyczące wspierania dziecka podczas ważnych zmian zachodzących w jego życiu.

Ta prowokacyjna książka jest nie tylko inspiracją do tego, aby być najlepszym rodzicem, ale podsuwa także proste narzędzia, które pomogą rodzicom rozwijać potencjał dziecka i sprawić, aby ich maluchy wyrosły na spełnionych dorosłych.

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty