Intuicyjne rodzicielstwo

@9788364645532

Nowe

Oto wyjątkowy poradnik, dzięki któremu - korzystając z intuicji - nawiążesz bliską więź ze swoim dzieckiem od pierwszych dni jego życia. Książka opisuje fazy rozwoju zachowań dziecka począwszy od okresu prenatalnego do momentu rozwoju świadomości. Poznanie kolejnych etapów...

Więcej szczegółów

24,60 zł

Cena rynkowa: 25,90 zł
Taniej o: 1,30 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788364645532
Autor Margaret Stephenson-Meere
Wydawca WYDAWNICTWO KOBIECE
Podtytuł Jak wspierać rozwój dziecka od pierwszych dni jego życia
Ilość stron 262
Tytuł oryg. The Child within the Lotus. Human Behaviour from Birth
EAN 9788364645532
Tłumacz Katarzyna Emilia Bogdan
Język polski
Data wydania 2015-05-22
Premiera 2015-05-22 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Oto wyjątkowy poradnik, dzięki któremu - korzystając z intuicji - nawiążesz bliską więź ze swoim dzieckiem od pierwszych dni jego życia.

Książka opisuje fazy rozwoju zachowań dziecka począwszy od okresu prenatalnego do momentu rozwoju świadomości. Poznanie kolejnych etapów sprawi, że zrozumiesz swoją pociechę i polepszysz kontakt z nią.

Autorka przedstawia nie tylko fizyczne aspekty rozwoju twojej pociechy, ale skupia się także na emocjach i duchowości, którą dziecko kształtuje w sobie od pierwszych dni życia. Jeśli będziesz patrzeć na dziecko w sposób holistyczny, z łatwością odkryjesz, co się z nim dzieje, a także będziesz w stanie: rozpoznać typowe zachowania dziecka na każdym z etapów rozwoju; wdrażać skuteczne sposoby opieki i pielęgnacji małego dziecka; wykształcić wzorce snu dziecka; odpowiednio karmić i uspokajać dziecko; rozpoznać zmęczenie u dziecka i rodzaje jego płaczu; wydobyć duchowy potencjał swojego dziecka; wykształcić wspólne zachowania i zasady, które ułatwią wam wspólne życie.

Wykorzystaj intuicję do nawiązania bliskości ze swoją pociechą!

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty