Wszechświat cię wspiera

@9788365740007

Nowe

25,55 zł

Cena rynkowa: 26,90 zł
Taniej o: 1,35 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365740007
Autor Gabrielle Bernstein
Wydawca WYDAWNICTWO KOBIECE
Ilość stron 224
Tytuł oryg. The Universe has your back
EAN 9788365740007
Tłumacz Karolina Bochenek
Język polski
Data wydania 2018-01-19
Premiera 2018-01-19 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Nieziemski przewodnik, dzięki któremu przekonasz się, że twoim przeznaczeniem jest po prostu szczęście

W swojej najnowszej książce przebojowa przewodniczka duchowa XXI wieku i liderka młodego pokolenia Gabrielle Bernstein uczy nas, jak zamieniać lęk w wiarę, aby doświadczać pełnego ufności spełnionego życia.

Każda opowieść i lekcja zawarte z tej książce pozwalają pozbyć się wewnętrznych blokad i sięgnąć po to co najważniejsze: szczęście, bezpieczeństwo oraz jasny kierunek. Ćwiczenia, które proponuje Gabrielle, pomagają uwolnić się od manii kontrolowania oraz dają pełne poczucie swobody i pewności siebie.

Ten przewodnik sprawi, że poczujesz wsparcie cudownej energii, odnajdziesz siłę w chwilach zwątpienia, odkryjesz radość i zawsze będziesz pamiętać, że Wszechświat cię wspiera.

__

Jeśli czujesz, że w twoim życiu brakuje potęgi miłości, ta książka jest dla Ciebie ? Tim Larison, ceniony recenzent książek dotyczących duchowości

__

Gabrielle Bernstein to bestsellerowa autorka ?The New York Times? i twórczyni kultowego poradnika Radykalna ścieżka cudów. Oprah Winfrey okrzyknęła Gabby ?światopoglądową liderką kolejnego pokolenia?. Natomiast ?The New York Times? określił ją ?nowym wzorem do naśladowania?. Gabby prowadzi specjalistyczne kursy dotyczące cudów, które pozwalają uczestnikom oddać się w pełni duchowej ścieżce. Pomaga ludziom obudzić samoświadomość i odnaleźć cel w życiu.

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty