Sztuka odwlekania

@9788364645334

Nowe

?Nie odkładaj na jutro tego, co równie dobrze możesz zrobić pojutrze?. ? MARK TWAIN Ten pełen uroku i ironicznego humoru, okraszony obserwacjami wieloletniego marudy, filozoficzny poradnik to pozycja idealna dla każdego, kto wytyka sobie życiową opieszałość. Jeśli twoim grzechem jest...

Więcej szczegółów

18,90 zł

Cena rynkowa: 19,90 zł
Taniej o: 1,00 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788364645334
Autor John Perry
Wydawca WYDAWNICTWO KOBIECE
Podtytuł Poradnik efektywnego guzdrania się, marudzenia i przekładania na później
Ilość stron 120
Tytuł oryg. The Art of Procrastination. A Guide to Effective Dawdling, Lollygagging and Postponing
EAN 9788364645334
Tłumacz Grzegorz Ciecieląg
Język polski
Data wydania 2015-08-17
Premiera 2015-08-17 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

?Nie odkładaj na jutro tego, co równie dobrze możesz zrobić pojutrze?.

? MARK TWAIN

Ten pełen uroku i ironicznego humoru, okraszony obserwacjami wieloletniego marudy, filozoficzny poradnik to pozycja idealna dla każdego, kto wytyka sobie życiową opieszałość.

Jeśli twoim grzechem jest skłonność do odkładania wszystkiego ?na później? lub ?na jutro? i masz z tego powodu wyrzuty sumienia, ta książka pokaże ci, jak tę (pozorną) przywarę przekształcić w zaletę i zyskać miano pracusia! Niemożliwe? A jednak!

John Perry dowodzi, że dzięki planowanemu odkładaniu to, co dotychczas uważane było za wadę, może stać się jednym z największych atutów i przynieść korzyści, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dowiedz się, jak zostać ?planującym opieszałym? i poznaj strategie umożliwiające modyfikowanie listy rzeczy do zrobienia w taki sposób, aby najefektywniej wykorzystać swoją skłonność do odwlekania.

To może wydawać się sprzeczne z wszelkimi prawami logiki, ale metoda Perry?ego naprawdę działa! Jeśli zaliczasz się do osób borykających się z wiecznie przekraczanymi terminami, zamiast płacić rachunki spędzasz godziny w Internecie, oglądając zdjęcia i filmy z kotami, ?na chwilę? zaglądasz na portal społecznościowy i po dobrych kilku godzinach orientujesz się, że na poszukiwanie straconego czasu jest już za późno - ta książka zmieni twoje życie.

Tylko, w ramach wyjątku, nie odwlekaj tej lektury.

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty