Klucz do duchowości

@9788364645983

Nowe

Ta niezwykła publikacja dowodzi, że życie to coś więcej niż otaczająca nas materialna rzeczywistość. Rodzimy się, połączeni z uniwersalnym Źródłem, jednak z wiekiem to połączenie zanika. Jeśli jednak się postaramy, możemy na nowo odnaleźć nasz indywidualny klucz do...

Więcej szczegółów

21,75 zł

Cena rynkowa: 22,90 zł
Taniej o: 1,15 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788364645983
Autor księżniczka Märtha Louise, Elisabeth Nordeng
Wydawca WYDAWNICTWO KOBIECE
Podtytuł Jak uwolnić duchową siłę
Ilość stron 208
Tytuł oryg. The Spiritual Password. Learn to Unlock Your Spiritual Power
EAN 9788364645983
Tłumacz Marta Borkowska
Język polski
Data wydania 2015-08-17
Premiera 2015-08-17 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Ta niezwykła publikacja dowodzi, że życie to coś więcej niż otaczająca nas materialna rzeczywistość. Rodzimy się, połączeni z uniwersalnym Źródłem, jednak z wiekiem to połączenie zanika. Jeśli jednak się postaramy, możemy na nowo odnaleźć nasz indywidualny klucz do duchowości, aby w pełni wykorzystywać możliwości, którymi dysponujemy i czerpać siłę z otaczającej nas energii.

Z elegancją i wdziękiem właściwym członkom rodziny królewskiej, norweska księżniczka Märtha Louise, we współpracy z Elisabeth Nordeng, udziela jasnych i czytelnych wskazówek, dzięki którym możliwe jest odkrycie własnej duchowości i uzyskanie połączenie z wewnętrzną prawdą. Unikalne spostrzeżenia i techniki medytacji umożliwiają czytelnikom wyjście poza ograniczające schematy myślowe i nawiązanie więzi z własnym wnętrzem.

? Funkcjonowanie systemu czakr, aury i pola energetycznego ? Poszerzenie świadomości ? Zyskanie dostępu do ukrytych wrodzonych zdolności ? Wsłuchanie się w głos intuicji ? Nawiązanie kontaktu z aniołem stróżem i korzystanie z jego wsparcia ? Zasady dbania o ciało tak, aby stało się prawdziwą podporą w duchowe wędrówce

To tylko niektóre zagadnienia podejmowane w Kluczu do duchowości. Sprawdź, jak poprzez odzyskanie kontaktu z własnym wnętrzem odkryć w sobie cechy, o których nie miałeś pojęcia?

Chwyć za stery swojego życia i przestań być więźniem cudzych myśli, schematów i uczuć.

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty