Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii

@9788364645051

Nowe

Prezentowany przez specjalistkę w dziedzinie zdrowego żywienia i uzdrawiania duchowego ? Doreen Virtue, i naturopatę Roberta Reevesa kompleksowy program detoksykacji łączy metody oczyszczania energetycznego z terapiami naturalnymi, uwzględniając zarówno fizyczną, jak i duchową sferę...

Więcej szczegółów

26,50 zł

Cena rynkowa: 27,90 zł
Taniej o: 1,40 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788364645051
Autor Doreen Virtue, Robert Reeves
Wydawca WYDAWNICTWO KOBIECE
Podtytuł Program usuwania toksyn z życia
Ilość stron 312
Tytuł oryg. Angel Detox. Taking Your Life to a Higher Level Through Releasing Emotional, Physical and Energetic Toxins
EAN 9788364645051
Tłumacz Zuzanna Kaszkur
Język polski
Data wydania 2014-09-26
Premiera 2014-09-26 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Prezentowany przez specjalistkę w dziedzinie zdrowego żywienia i uzdrawiania duchowego ? Doreen Virtue, i naturopatę Roberta Reevesa kompleksowy program detoksykacji łączy metody oczyszczania energetycznego z terapiami naturalnymi, uwzględniając zarówno fizyczną, jak i duchową sferę natury człowieka. Dzięki temu niezwykłemu połączeniu, przy wsparciu aniołów i przewodników duchowych, skutecznie i bezpiecznie uzdrowisz ciało ? pozbędziesz się toksyn z organizmu, opanujesz zachcianki żywieniowe, pokonasz nałogi i szkodliwe nawyki, oraz duszę ? uwolnisz się od szkodliwych emocji, energii i lęków.

Poznaj łagodny sposób na oczyszczenie ciała i duszy, stylu życia i relacji osobistych, podniesienie poziomu energii i koncentracji, odzyskanie poczucia osobistej mocy, pozbycie się uciążliwych dolegliwości zdrowotnych. Wykorzystując zebrane w książce porady autorytetów w dziedzinie zdrowego żywienia i naturalnych metod leczenia oraz wskazówki udzielane przez twoich anielskich pomocników, jesteś w stanie spełnić marzenie o zdrowym życiu! Poczujesz się i będziesz wyglądać młodziej i zdrowiej!

W Totalnym oczyszczaniu z pomocą anielskich energii znajdziesz: sposoby na udane oczyszczenie i odżywienie ciała fizycznego; spis ziół i witamin wspomagających detoks; naturalne metody oczyszczania kuchni; 7-dniowe plany detoksykacyjne; wskazówki pozwalające oczyścić twoje emocje, energię i dom; porady żywieniowe, które pozwolą ci wyeliminować z diety szkodliwe produkty. Poczuj się lekko, swobodnie i szczęśliwie i ciesz się życiem wolnym od wszelkich toksyn.

Poznaj fizyczne, emocjonalne i duchowe metody oczyszczania.

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty