Dziewczyna, która wróciła

@9788365740892

Nowe

28,40 zł

Cena rynkowa: 29,90 zł
Taniej o: 1,50 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365740892
Autor Susan Lewis
Wydawca ILLUMINATIO
Ilość stron 448
Tytuł oryg. A Girl Who Came Back
EAN 9788365740892
Tłumacz Daria Kuczyńska-Szymala
Język polski
Data wydania 2017-11-27
Premiera 2017-11-27 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Wciągający thriller psychologiczny o kobiecie gotowej pomścić śmierć córki bez względu na konsekwencje

Kiedy Jules Bright słyszy pukanie do drzwi, ostatnią osobą, której się spodziewa jest detektyw ze złymi wiadomościami. Okazuje się, że stało się coś, czego obawiała się nieustannie od trzech lat. Z więzienia zwolniono Amelię Quentin.

To dziewczyna, która zniszczyła życie Jules. Odebrała jej wszystko, co kobieta kochała. Wszyscy wiedzą, że sprawiedliwość nie została wymierzona i każdy chciałby, żeby Quentin zapłaciła za swój czyn. Co w obliczu powrotu morderczyni zrobi Jules i kto powinien bardziej się obawiać ? ona czy Amelia?

__

To naładowana emocjonalnie opowieść o sprawiedliwości, zemście i szukaniu ukojenia w żałobie. ? ?The Parkersburg News and Sentinel?

__

O AUTORCE:

Susan Lewis ? Kiedy miała 9 lat jej mama zmarła na raka. Wówczas tata wysłał ją do szkoły z internatem. Nie chcąc tam mieszkać, mała Susan zachowywała się nieznośnie i doprowadziła do tego, ze ją wyrzucono. Powróciła do domu. Stanowczość i upór w dążeniu do tego, czego chce został w niej na zawsze. Po przekroczeniu magicznej granicy osiemnastu lat zaczęła pracować jako asystentka w ?Thames?. W późniejszych latach pracowała w Hollywood, ale odkryła, że pisanie scenariuszy to nie jej powołanie. Choć robiła zakupy z Jennifer Anniston i od czasu do czasu gościła Nicholasa Cage?a, postanowiła poddać się sentymentom. Pisać powieści. Susan napisała już niemal czterdzieści książek.

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty