Bracia Slater. Bronagh

@9788365740694

Nowe

18,90 zł

Cena rynkowa: 19,90 zł
Taniej o: 1,00 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365740694
Autor L. A. Casey
Wydawca ILLUMINATIO
Ilość stron 168
Tytuł oryg. Slater Brothers. Bronagh
EAN 9788365740694
Tłumacz Sylwia Chojnacka
Język polski
Data wydania 2017-09-27
Premiera 2017-09-27 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Pasjonujące dopełnienie pierwszej części z najgorętszej serii o braciach Slater!

Bronagh Murphy w ciągu ostatnich lat przeszła wiele, zatem kiedy zbliżają się jej dwudzieste pierwsze urodziny, jedyne, o czym marzy, to relaks z rodziną. Na spokojnie.

Jej chłopak, Dominic Slater, nie zna pojęcia ?na spokojnie?. Mówiąc szczerze, nigdy nie znał i nie zamierza poznać. Adrenalina to jego narkotyk. Wymyśla doskonały plan ? jednocześnie romantyczny i ekscytujący. Jednak jego wersja słowa ?ekscytujący? bardzo różni się od tej znanej przez Bronagh. Wkrótce się dowie, jak bardzo.

Kiedy sprawy przyjmą niekorzystny obrót, a Dominic znowu będzie walczyć o swoją dziewczynę, Bronagh stanie w obliczu bardzo trudnej decyzji. Trwać u boku swojego gorącego faceta albo odejść i nigdy nie oglądać się za siebie.

Bronagh zatrzymuje to, co kocha

__

L.A. Casey ? bestsellerowa autorka ?The New York Times? i ?USA Today?. Pochodzi z Irlandii, mieszka w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów: wychowywania cudownej córeczki oraz ?czarowania? kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebooku. Zainspirowana literaturą erotyczną ciężko pracowała nad własną książką i determinacją wywalczyła jej wydanie. Całe szczęście! Tak powstał kultowy Dominic z serii Bracia Slater. Choć miała zaledwie dziewiętnaście lat, przygodę z pisarstwem rozpoczęła od hitu. Dominic według recenzji sklepu internetowego Amazon to spektakularny sukces i bestsellerowa książka.

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty