Dziewczyna z nagietkowym szalem

@9788365506672

Nowe

25,55 zł

Cena rynkowa: 26,90 zł
Taniej o: 1,35 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365506672
Autor Susan Meissner
Wydawca ILLUMINATIO
Podtytuł Misterna opowieść utkana z miłości i tęsknoty za ukochaną osobą
Ilość stron 368
Tytuł oryg. A fall of marigolds
EAN 9788365506672
Tłumacz Karolina Łachmacka
Język polski
Data wydania 2017-05-23
Premiera 2017-05-23 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

PONADCZASOWA HISTORIA O KOBIETACH, DLA KTÓRYCH MIŁOŚĆ JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU

Wrzesień, rok 1911. W porcie na wyspie Ellis Island przebywa pielęgniarka Clara Wood. Nie jest w stanie zmierzyć się z wizją powrotu do rodzinnego Manhattanu, bo właśnie tam w pożarze szwalni Triangle Shirtwaist zginął jej ukochany. Opiekując się ciężko chorym imigrantem, który również doświadczył podobnej tragedii, zauważa na jego szyi ozdobny szal przyozdobiony nagietkowym wzorem. Kobieta jest zafascynowana historią tego przedmiotu i postanawia odkryć jego tajemnicę. Czy to, czego się dowie zburzy jej światopogląd czy, wręcz przeciwnie, wyzwoli ją?

Wrzesień, rok 2011. Na Upper West Side, Taryn Michaels oszukuje się, wmawiając sobie, że jest w pełni spełnioną kobietą. Lubi swoją pracę w sklepie i uwielbia spędzać czas z córką, którą wychowuje samodzielnie. Wszystko zmienia się, kiedy natrafia na starą fotografię opublikowaną w czasopiśmie. Wówczas mierzy się z okrutnym wspomnieniem ? jej mąż zginął podczas ataku na World Trade Center. Co to ma wspólnego z tajemniczym szalem? Jak ta historia wiąże się z wspomnieniem roku 1911?

___

Wątki dwóch niewyobrażalnych tragedii splatają się w tej historii niczym złote nici na szalu zdobionym nagietkowym wzorem. (...) Poruszająca opowieść, która przeobraża przeciwności losu w zachwyt nad życiem.

? Sandra Dallas, bestsellerowa autorka z listy ?The New York Times?

??

Susan Meissner ? kobieta, która mówi o sobie, że jest ?powołana do pisania?. Urodziła się w 1961 roku w San Diego w Kalifornii. Wydała kilkanaście powieści. Niektóre z nich okrzyknięto najlepszymi książkami ?Publisher?s Weekly?. Mieszka z mężem pastorem w San Diego. Jest matką czworga dorosłych dzieci.

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty