Lekarstwo na lęk

@9788365442710

Nowe

28,40 zł

Cena rynkowa: 29,90 zł
Taniej o: 1,50 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365442710
Autor Lissa Rankin
Wydawca ILLUMINATIO
Podtytuł Jak dzięki rozwijaniu odwagi uzdrowić ciało, umysł i duszę
Ilość stron 400
Tytuł oryg. The Fear Cure: Cultivating Courage as Medicine for the Body, Mind, and Soul
EAN 9788365442710
Tłumacz Grzegorz Ciecieląg
Język polski
Data wydania 2016-10-11
Premiera 2016-10-11 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Lissa Rankin, autorka Lekarstwa na lęk, wyjaśnia, dlaczego musimy uleczyć się z lęków, które zagrażają naszemu zdrowiu i odzierają nasze życie z radości. Ukazuje nam również, w jaki sposób lęk w ostateczności może nas uzdrowić: otwierając nam oczy na wszystko to, co w naszym życiu potrzebuje uzdrowienia.

Lekarstwo na lęk prezentuje przełomowe rozumienie oddziaływania lęków i wskazuje drogę powrotną do dobrostanu i spełnienia na wszystkich poziomach. Łącząc naukę z duchowością, autorka identyfikuje Cztery Straszne Założenia leżące u podstaw wszystkich lęków ? od poczucia, że jesteśmy sami we wszechświecie, do przekonania, że nie poradzimy sobie ze stratą tego, co nam bliskie ? i przekształca je w Cztery Deklaracje Odwagi, które nie tylko prowadzą nas ku zdrowiu fizycznemu, lecz również ku głębokiemu przebudzeniu. Posługując się szerokim wachlarzem ćwiczeń opartych na połączeniu ciało-umysł i wieloma tradycjami duchowymi, uczy nas, jak kultywować odwagę, sporządzić spersonalizowaną Receptę na Odwagę i zacząć wieść bardziej autentyczne życie.

Z książki tej dowiesz się:

 • Jak lękliwa myśl przekłada się na zmiany fizjologiczne predysponujące do różnych chorób.
 • Jak odróżniać lęk prawdziwy (pojawiający się wskutek realnego zagrożenia) od lęku fałszywego (uruchamiającego reakcję stresową, która zagraża zdrowiu).
 • Jak wsłuchiwać się w głos wewnętrznej odwagi, naszego ?Wewnętrznego ognika?.
 • Jak przekształcać stosunek do niepewności, tak by z czynnika zagrożenia stała się drogą prowadzącą do nowych możliwości.

Opinie

 • Zawartość
 • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

  Napisz recenzję

  Napisz recenzję

  Podobne produkty