Połączeni. Uwolnij mnie

@9788365506290

Nowe

25,55 zł

Cena rynkowa: 26,90 zł
Taniej o: 1,35 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365506290
Autor Laurelin Paige
Wydawca ILLUMINATIO
Podtytuł Uwolnij mnie
Ilość stron 344
Tytuł oryg. The Found Duet: Free Me
EAN 9788365506290
Tłumacz Agnieszka Brodzik
Język polski
Data wydania 2016-09-23
Premiera 2016-09-23 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCY DUET WSZECH CZASÓW!

JEJ HISTORIA ROZPOCZĘŁA SIĘ DUŻO WCZEŚNIEJ, NIŻ ZACZĘŁA PRACOWAĆ W SŁYNNYM KLUBIE THE SKY LAUNCH?

Gwen Anders nigdy nie miała lekkiego życia. Trudne dzieciństwo sprawiło, że dziewczyna zamknęła się w sobie, budując wokół swojej osoby wysoki i gruby mur, za którym chowała się przed światem. Prowadzi pozornie satysfakcjonujące życie ? jest managerką prosperującego nowojorskiego klubu nocnego, jednak nie ma nikogo na stałe, ponieważ nie wierzy w to, że miłość istnieje?

Wszystko się zmienia, gdy Gwen poznaje JC ? nieziemsko bogatego, szarmanckiego łamacza kobiecych serc. Kiedy dziewczyna przez tragedię rodzinną przeżyje załamanie nerwowe, to właśnie JC nauczy swoją kochankę nieznanych jej wcześniej technik przetrwania ? opartych na pierwotnych instynktach i pragnieniach. To dzięki tym ?lekcjom? Gwen w końcu przestanie odczuwać potrzebę ciągłego kontrolowania swojego otoczenia i odkryje, że poza murem, który wokół siebie zbudowała, istnieje piękny świat.

Poczucie nieskrępowanej swobody okaże się jednak przerażające, zwłaszcza gdy Gwen zda sobie sprawę, że JC nie jest jej obojętny?

SZALEŃSTWO ZMYSŁÓW I NIESKRĘPOWANA ZABAWA? JAK DALECE WPŁYNIE TO NA ŻYCIE GWEN I JC?

`

?Ta książka kipi od seksu i prowokacji. Uwolnij mnie iskrzy od momentu, w którym Gwen spojrzała na JC. Chemia między nimi jest tak silna, że aż zapiera dech w piersiach?

? Melanie Harlow, bestselerowa autorka ?USA Today?

??

Laurelin Paige - amerykańska pisarka, autorka powieści erotycznych i romansów. Miłośniczka seriali typu Gra o tron czy Walking Dead. Wielbicielka Michaela Fassbendera. Członkini Międzynarodowego Klubu MENSA. Prywatnie żona i matka trzech córek.

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty