Od urodzenia

@9788365442031

Nowe

Tak opisanego macierzyństwa jeszcze w literaturze nie było... Minął już rok, odkąd Ari ?feministka i żona o piętnaście lat starszego od niej Paula, profesora uniwersyteckiego ? urodziła Walkera. Kobieta przeżywa ogromne trudności w odnalezieniu się w nowej dla siebie rzeczywistości....

Więcej szczegółów

23,65 zł

Cena rynkowa: 24,90 zł
Taniej o: 1,25 zł 5%

Dodaj do listy życzeń

Opis

ISBN 9788365442031
Autor Elisa Albert
Wydawca ILLUMINATIO
Ilość stron 272
Tytuł oryg. After birth
EAN 9788365442031
Tłumacz Aleksandra Weksej
Język polski
Data wydania 2016-03-31
Premiera 2016-03-31 00:00:00
Typ ebook
Rodzaj pliku epub,mobi

Więcej informacji

Tak opisanego macierzyństwa jeszcze w literaturze nie było...

Minął już rok, odkąd Ari ?feministka i żona o piętnaście lat starszego od niej Paula, profesora uniwersyteckiego ? urodziła Walkera. Kobieta przeżywa ogromne trudności w odnalezieniu się w nowej dla siebie rzeczywistości. Nie mogąc przyzwyczaić się do specyficznego rytmu opieki nad małym dzieckiem oraz do zmian, które zaszły zarówno w jej ciele, jak i w psychice, Ari zaczyna przypominać samotne, chyboczące się na zimowym wietrze drzewo, któremu ni stąd, ni zowąd wyrwano korzenie.  

Kiedy w sąsiedztwie pojawia się Mina ? niegdyś kultowa piosenkarka rockowa, a teraz przyszła matka w dziewiątym miesiącu ciąży ? Ari, mimo że zwykle nie ufa kobietom, widzi w niej potencjalną bratnią duszę. Wkrótce kobiety się zaprzyjaźniają i łączą siły we wspólnej macierzyńskiej walce, jaką obie na co dzień staczają.

Elisa Albert, z wyjątkową przenikliwością, a zarazem niezwykłym dowcipem ? który można tu określić jako czarny humor ? daje upust żywiołowi uczuć i emocji, jakie towarzyszą kobiecie wychowującej małe dziecko. Od urodzenia to niezwykły manifest współczesnego macierzyństwa ? swoiste ?laboratorium?,  w którym pogłębionym analizom poddano kontrowersyjne emocje i uczucia młodej matki. To także pogłębione studium nad małżeństwem i kobiecą przyjaźnią.

Prowokacyjna... Emocjonująca... Szokująca...

Książka określana mianem ?skutecznej pigułki antykoncepcyjnej?.Tego nie można przegapić!

Opinie

  • Zawartość
  • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Napisz recenzję

    Napisz recenzję

    Podobne produkty